سیستم همکاری درفروش میهن استور

در سیستم همکاری در فروش میهن استور هر شخصی می تواند با یک عضویت ساده و کمک به فروش کالاها، به ازای خرید هر کاربر، پورسانت دریافت کند. این روش که افیلیت مارکتینگ نام دارد، از مهم ترین شیوه های کسب درآمد اینترنتی است که همه می توانند به راحتی از طریق شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام و اینستاگرام و یا سایت، بستری برای کسب درآمد آنلاین خود ایجاد کنند.

Mobile App Illustration

گروه میهن استور چطورکار می کند؟

ما سیستمی برای شما فراهم کرده ایم که شما بعد از عضویت میتوانید یک فروشگاه برای خودتون ایجاد کنید بعد از ایجاد فروشگاه با روشهای تبلیغاتی متفاوتی که در اختیار دارید میتوانید محصولات رو تبلیغ کنید و بعد از هر فروش مبلغ مشخصی که از قبل تعیین شده به شما تعلق خواهد گرفت

Mobile App Mockup

بی‌نیازی از پشتیبانی مشتری

تمامی امور مرتبط با انبارداری ، بسته بندی و ارسال سفارشات و همچنین پشتیبانی مشتری به عهده میهن استور می باشد.

بدون داشتن امکانات و سرمایه

همکاران فروش می‌توانند صاحبان یک فضای مجازی و آنلاین باشند که با تبلیغ محصولات فروشگاه ساخته شده خود، از میهن استور درصد همکاری دریافت کنند.

درآمد بی انتها در میهن استور

شما در گروه میهن استور یک درآمد بی انتها دارید که بستگی به فعالیت شما در فضای مجازی دارد. شما در میهن استور هیچ گونه محدودیت درآمد ندارید.

پنل کاربری بسیار شفاف

در سيستم همکاري در فروش میهن استور امکان رهگیری لحظه به لحظه سفارشات ثبت شده در پنل و از طریق کد رهگیری پستی میسر می باشد.

تسویه حساب سریع

در سیستم همکاری در فروش میهن استور تسویه حساب فوری و لحظه ای به درخواست کاربر با سقف درآمد حداقل 100.000 تومان انجام میگیرد.

محصولات متنوع با پورسانت بالا

میهن استور شامل محصولات مختلفی در دسته های گوناگون و با قیمتهای متنوع می باشد و همچنین وبمسترهای با توان تبلیغاتی مختلف را پوشش دهد.

طرز کسب درآمد اینترنتی از میهن استور

تبلیغ محصولات ، دریافت درصد همکاری

برای دریافت بنرهای تبلیغاتی مناسب وبسایت به پنل همکاری در فروش میهن استور مراجعه کنید، همینطور تبلیغات ویژه شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام و ... می توانید به ربات تلگرامی همکار مراجعه کنید. میهن استور قابلیت گزارشاتی دقیق و شفاف در اختیار شما خواهد گذاشت تا در هر لحظه از میزان فروش و درآمد خود مطلع باشید. به محض دریافت سفارش مشتری، پورسانت فروش به حساب وبمستر واریز می گردد و می توانید درخواست واریز تمام مبلغ خود را به ما بدهید.

ثبت نام و دریافت کد اختصاصی

ما سیستمی روان برای شما فراهم کرده ایم که شما بعد از عضویت میتوانید یک فروشگاه ایجاد کنید و بعد از ایجاد فروشگاه با روشهای تبلیغاتی متفاوتی که در اختیار دارید میتوانید محصولات را تبلیغ کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول در رابطه با سیستم همکاری در فروش هایپرشیک,
در صورت هر گونه سوال با شماره تماس ها در ارتباط باشد.

بسیار سادست! با چند کلیک ساده ثبت نام کنید، فروشگاه اختصاصی خودتان را ایجاد کنید، بنرها، پستها و کاورهای تبلیغاتی محصولات را دریافت کنید، با استفاده از پستها و کاورهای تبلیغاتی، محصولات را به مشتریان خود معرفی کنید. با فروش هر محصول پورسانت آن را دریافت کنید. اگر می خواهید در رسانه هایی مثل اینستاگرام یا تلگرام نیز تبلیغ کنید ربات همکار میهن استور پا به پای شما بنر ها و تبلیغات محصولات را آماده خواهد کرد و کار بسیار آسانی برای این امر دارید.

بله، قدم اول در سيستم‌ همکاري درفروش ايجاد يک فروشگاه اختصاصي است. شما مي‌توانيد با استفاده از زير دامنه‌هايي رايگان فروشگاه خود را ایجاد کرده و بر روي فروشگاه اصلي با خيالي آسوده فروش خود را آغاز کنيد.

سیستم ما برای اشخاصی که دارای سایت یا کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرام هستند طراحی شده است، اما اشخاصی که این امکانات را ندارند هم می توانند در سیستم عضو شده و در سایت های تبلیغ رایگان و ... به معرفی و فروش محصولات بپردازند.